VIDEO: Eenvoudig aarden zonder te lassen of te schroeven?
Daarvoor gebruikt u onze aardingsnagels!Aardingsnagels zijn koperen blindklinknagels die voorzien zijn van messing lippen. De nagels zijn leverbaar met 1, 2 of 4 aansluitpunten waarop standaard kabelschoenen aangebracht kunnen worden. Drie messing tanden grijpen tijdens het plaatsen in het plaatmateriaal, en waarborgen zo een goede elektrische geleiding.
Voordelen:
- De aardingsnagels worden eenvoudig vanaf één zijde aangebracht.
- Minder losse onderdelen zorgen voor een snellere assemblage en een kostenbesparing tot 65%.
- De bevestiging en elektrische geleiding zijn ook betrouwbaar in een verzinkte of voorgelakte plaat.
In onderstaande video wordt de aardingsnagel toegepast in een ventilatierooster met warmteterugwinning van Brink Climate Systems:
Aardingsnagels voldoen aan:
- DIN EN 60335-1 (VDE 0700-1): Veiligheid van elektrische apparaten voor huishoudelijk gebruik en soortgelijke doeleinden.
- DIN EN 61210: Verbindingsmiddelen – vlakstekkerverbindingen voor elektrische geleiders van koper.
Traditionele methode: |
|
Onze methode: |
![]() |
![]() |
65% kosten besparen
Met onze methode kunt u een kostenbesparing tot 65% realiseren als gevolg van aanzienlijk lagere loonkosten door efficiëntere assemblage, hogere kwaliteit en minder afval:
Klik hier voor de productspecificaties en CAD-files van de aardingsnagel: